Škola pokera

Tekstovi.net
galerija muzičkih tekstova
igre123

Muzičke diskusije - forum

It is currently 17 Aug 2017, 08:55

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Ljetovanje u Crnoj Gori
PostPosted: 28 Feb 2011, 11:38 

vidjoh da nema ni jedne teme pa rekoh...
da li ste bili u c.g. dje vam se dopalo najvise...preporucite drugima :D

Profile E-mail  

Post subject: Re: Ljetovanje u Crnoj Gori
PostPosted: 28 Feb 2011, 14:54 

Bila sam godinama i u skoro svakom mestu ali iskreno vise mi se ni malo ne dopada.. Mnogo je prljavo a i ta cuvena kanalizacija koja se uliva u more pored plaze ... sta reci...
Nekada sam kao dete isla na Plave horizonte, poslednji put sam bila pre 5-6 godina na Jazu, pre toga u Utjehi.. i skoro svaki put sam pokupila neku bakteriju iz vode..
Sada kada su nam konacno ukinuli vize mislim da me montenegro nece videti skoro :)

Profile E-mail  

PostPosted: 28 Feb 2011, 15:13 

kakva je ovo antipropaganda iz srbije :lol:
bila si davno,sama kazes.stvari se mjenjaju na bolje.istina je da ima uvijek mjesta za napredak.
Crna Gora - biser Mediterana, po mnogo cemu posebna, smjestena je na jugu Jadranskog mora. Nigdje necete naci, na tako malom prostoru, toliko prirodnog bogatstva, ljepote, pitomih plaza, bistrih jezera, brzih rijeka i predivnih planina - osim u Crnoj Gori. Ujutru se mozete probuditi na prekrasnoj obali Jadranskog mora, rucati na jezeru, a uvece uzivati setajuci planinama Crne Gore. Crna Gora je mjesto koje vas nece ostaviti ravnodusnim.
Crna Gora - ljepota od koje zastaje dah.

Profile E-mail  

PostPosted: 28 Feb 2011, 15:29 

Hahaha kakva reklama :)

Pa znam ljude koji su bili i prosle godine pa je i dalje ista prica.. kad bi resili problem sa kanalizacijom sve bi bilo drugacije ;)

Profile E-mail  

PostPosted: 11 Mar 2011, 13:40 

Sandej Tajms: Crna Gora ljepotica Mediterana -
Čuveni američki magazin Diparčers (Departures), objavio je opširan članak o Crnoj Gori, u kome između ostalog opisuje unikatnost i prirodne ljepote Boke Kotorske.Autor članka Metju Mekalester (Mattew Mcallester) detaljno je opisao Boku Kotorsku, njene hotele, gradove i prirodne ljepote, kao i ostale gradove na crnogorskom primorju. Posebnu pažnju je posvetio Amanovom kompleksu na Svetom Stefanu i Tivatskom Porto Montenegru, Luštici i Perastu ističući njihovu unikatnost i nemjerljivi potencijal. Mekalester je naveo instrukcije kako doći do Crne Gore, posvetio je dio članka našem Glavnom gradu, Kolašinu i njegovim hotelima i restoranima i objavio mejlove čitalaca koji su već boravili u Crnoj Gori i izrazili želju da svoja lijepa iskustva podijele sa drugima.Sunday Times Travel Magazine objavio je članak u čijem naslovu ističe Crnu Goru kao ljepoticu Mediterana koja je svoje prirodne ljepote decenijama sakrivala od radoznalih očiju, te da je sada spremna da svoje bogatstvo podijeli sa drugima. Posebna pažnja je posvećena Amanu Sveti Stefan, tekst govori o njegovoj istoriji, slavnim gostima, današnjim dešavanjima i budućim planovima.Ričard Grin (Richard Green) autor članka i putopisac detaljno je opisao sva mjesta koja je posjetio u našoj zemlji, počevši od primorskih gradova, starih zidina, luka, ističući prirodne ljepote i kulturno istorijske spomenike. Cetinje je ostavilo snažan utisak na njega, pogotovo njegova posjeta Biljardi. Posjetio je još i Rijeku Crnojevića i Skadarsko jezero koji su mu pružili nestvaran, bajkoviti osjećaj.Detaljno je opisao kako je najlakše doći do naše zemlje, preko kojih avio kompanija, turoperatora, istakao mjesta koja treba posjetiti, predložio mjesta gdje treba odsjesti, predstavio Crnu Goru kao raj za pješačenje (hiking), naglasio ljepotu naših Nacionalnih parkova i mejl adrese koje čitaoci mogu posjetiti da bi se detaljnije informisali.

preuzeto sa http://portalanalitika.me

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ]